•  

   
 •  

   
   
   
 •  

   
   
   
   
   
 •  

   
   
 •  

   
   
   
   
   
   
PRODUKT DNIA
Producenci

Grudzień, a często już nawet listopad to czas dekorowania domów, mieszkań, biur i sklepów wyjątkowymi lampkami oraz ozdobami. To okres prawdziwej magii, nastroju radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie i wzajemnej życzliwości. Dekoracje bożonarodzeniowe zachwycają swoim pięknem i niesamowitą mocą wprowadzania niepowtarzalnego klimatu. Dlatego nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie świątecznej.

Ozdoby i dekoracje na święta Bożego Narodzenia

Ozdoby na Boże Narodzenie w Plus Market

Dla naszych klientów zebraliśmy wyjątkowe produkty, które podkreślą magię świąt. W asortymencie mamy obowiązkowy element dekoracji bożonarodzeniowych, czyli choinki - zarówno klasyczne, jak i na pniu. Nie brakuje u nas również bombek, łańcuchów i lampek, które pięknie je ozdobią. Równie ważnym elementem aranżacji na Boże Narodzenie są światełka do zamontowania w oknach, na drzwiach, oknach, witrynach sklepowych... Naszą propozycję stanowią tradycyjne lampki, a także kurtyny LED. Natomiast do ogrodu polecamy reflektor LED z dekoracyjnym motywem. Działa on na zasadzie projektora i emituje świetlne kokardki, prezenty świąteczne, bombki i prezenty - w dodatku w różnych kolorach!

To tylko część naszej oferty. Mamy też inne dekoracje i ozdoby bożonarodzeniowe. Nie można zapomnieć o przystrojeniu stołu przed wigilijną wieczerzą i innymi spotkaniami w gronie bliskich osób. Proponujemy bieżniki filcowe, sztuczne kwiaty imitujące gwiazdę betlejemską, wiązki białych kuleczek i wiele innych pięknych ozdób. Zapewniamy, że jest w czym wybierać!

Które dekoracje świąteczne wybrać?

To już zależy od stylu aranżacji oraz indywidualnych preferencji. Ciekawe rozwiązanie stanowią ozdoby na Boże Narodzenie utrzymane w jednym kolorze. Równie interesującą opcją jest bawienie się barwami oraz łączenie dekoracji wykonanych w różnych stylach. Najważniejsze to wybrać takie lampki, bombki, figurki czy inne akcesoria bożonarodzeniowe, które pozwolą stworzyć przyjazną dla nas aranżację.

Zapraszamy do kontaktu - wspólnie wybierzemy dekoracje na Boże Narodzenie, które podkreśla prawdziwą magię świąt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium