•  

   
 •  

   
   
   
 •  

   
   
   
   
   
 •  

   
   
 •  

   
   
   
   
   
   
PRODUKT DNIA
Producenci

Piękny, zielony dywan przed domem lub na działce rekreacyjnej stanowi doskonałą ozdobę terenu. Żeby jednak móc cieszyć się takim widokiem, należy włożyć nieco pracy w zasiew, a następnie pielęgnację. Bardzo ważne jest między innymi to, żeby nie kierować się tylko ceną, ale też wybrać nasiona trawy dopasowane do właściwości terenu. Inne mieszanki sprawdzą się bowiem na trawnikach ogrodowych, inne na sportowych. Równie istotna jest także kwestia dostępu do światła słonecznego. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w opisach produktów - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zadbaliśmy o bogactwo mieszanek oraz przystępne ceny. Wspólnie stworzymy perfekcyjne tereny zielone!

Nasiona traw ogrodowych

BIOPON trawa Premium 1kg BIOPON trawa Premium 1kg
Producent: PLUS-MARKET
Cena:

40,99 zł

szt.
zobacz więcej
BIOPON trawa sportowa 1kg BIOPON trawa sportowa 1kg
Producent: PLUS-MARKET
Cena:

27,99 zł

szt.
zobacz więcej
BIOPON trawa sportowa 5kg BIOPON trawa sportowa 5kg
Producent: PLUS-MARKET
Cena:

122,99 zł

szt.
zobacz więcej
BIOPON trawa w cieniu 1kg BIOPON trawa w cieniu 1kg
Producent: PLUS-MARKET
Cena:

29,99 zł

szt.
zobacz więcej

Nasiona traw ogrodowych w sklepie Plus Market

Doskonale wiemy, jak stworzyć soczyście zielony i zadbany trawnik ogrodowy. Podstawę stanowią dobrze dobrane do warunków panujących w danym miejscu nasiona traw. W asortymencie mamy mieszanki na tereny zacienione, suche, a także uniwersalne. Oferujemy nie tylko trawy ogrodowe, ale też sportowe, które sprawdzą się w szczególności na boiskach, placach zabaw oraz terenach narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Zapewniamy różnorodne nasiona traw w cenie, która nie obciąży zbytnio domowego budżetu.

Jak stworzyć idealny trawnik?

Oprócz wyboru mieszanki dopasowanej do warunków panujących na danym terenie bardzo ważne jest uwzględnienie odpowiedniego okresu wysiewu. Nasiona traw na trawnik powinny być wysiewane od początku kwietnia do końca września, czyli od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Jest to tzw. sezon wegetacyjny, który jest najlepszym czasem na zakładanie trawnika ogrodowego czy sportowego.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla niektórych wybór odpowiednich nasion może stanowić nie lada wyzwanie. Dlatego przy każdej mieszance zamieściliśmy dokładne informacje na temat przeznaczenia oraz właściwości. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu - zespół sklepu Plus Market z przyjemnością pomoże w stworzeniu idealnego trawnika ogrodowego, sportowego i nie tylko. Naszą ofertę wyróżnia różnorodność mieszanek, atrakcyjna cena oraz fachowe doradztwo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium